Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

freeSSHd 1.2.6

Wersja: 1.2.6
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows NT/2000/XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: Windows NT/2000/XP/V
Pobrań: 145
Dodany: 23.07.2010
default
Opis: freeSSHd 1.2.6


freeSSHd to darmowy serwer Telnet/SSH, który ma do zaoferowania pomoc dla najpopularniejszych protokołów bazujących na danych transmisjach. W aplikacji, prócz standardowych opcji z którymi mogliśmy mieć do czynienie w innych tego rodzajach aplikacjach, takimi jak tunelowanie, forwarding, logging, oraz uwierzytelnianie. Aplikacja została zaopatrzona w rozbudowany moduł administrowania użytkownikami, podgląd aktualnie zalogowanych osób, a także opcje związane z szyfrowaniem transmisji przy użyciu algorytmów AES (128, 192, 256), 3DES, Blowfish i CAST128.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: freeSSHd 1.2.6

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

FireBug 2.0.15 PL

Powiększenie kompatybilne jest z przeglądarką Firefox rozszerzając ją o ciąg przyrządów programistycznych. Osiągalne są one podczas przeglądania zasobów internetowych. FireBug ma do zaoferowania następujące: edycja, debugowanie oraz monitorowanie CSS, HTML, JavaScript na obecnie przeglądanej stronie w trybie rzeczywistym. Zmiany dokonane w kodzie widoczne są natychmiastowo. Procz rozszerzenie wyświetla strukturalny obiektowy model dokumentu (DOM) i pozwala odnajdywać elementy definiowane przez określone znaczniki.

Dodane 29.03.2016 | Pobrań: 125 Pobierz

DWG TrueView 2011

DWG TrueView to darmowe narzędzie znanej firmy Autodesk do przeglądania projektów zapisanych w formacie DWG i DXF. DWG TrueView umożliwia intuicyjne i łatwe przeglądanie plików z projektami - również w trybie 3D, z obsługą komend 3D Orbit, a także pozwala na drukowanie czy plotowanie projektów z możliwością wyboru skali. Dzięki zastosowaniu tych samych mechanizmów i narzędzi do wyświetlania co w programie AutoCAD 2010, DWG TrueView zapewnia doskonałą wierność obrazu zarówno na monitorze, jak i na wydruku. Oferuje wsparcie dla objektów z produktów takich jak Autodesk Building Systems czy Autodesk Architectural Desktop. Oprócz funkcji przeglądania i wydruku plików DWG i DXF, program daje dodatkowo możliwość ich eksportu (opublikowania) do kompaktowego formatu DWF.

Dodane 15.05.2011 | Pobrań: 286 Pobierz

Neotrack 2.23

Neotrack daje możliwość rejestrowania naszej pozycji za pomocą nadajnika GPS. Wystarczy tylko zaimportować trasy zapisane w nadajniku GPS, a potem uzyskujemy dostęp do ich podglądu na różnorakich typach map. Wszystkie z podejmowanych aktywności może być ujęta w osobnym projekcie. Program może przyczynić się do poprawy naszych wyników podczas uprawiania sportu za sprawą obsługi czujników tętna. Dodatkowo istnieje możliwość monitoringu BMI, ciśnienia krwi, poziomu metabolizmu, masy mięśniowej, kostnej i tłuszczowej czy poziomu nawodnienia organizmu. Każde te dane przedstawiane są za pomocą czytelnego wykresu, który pozwala wychwycić zależności pomiędzy poszczególnymi elementami i poprawić dietę czy plan treningowy.

Dodane 05.09.2014 | Pobrań: 57 Pobierz

Twój Dietetyk 1.0.3 PL

Twój Dietetyk to doskonały program, który pozwoli Ci kontrolować ilość spożywanych kalorii, oraz innych wartości odżywczych. Kontrola tych czynników dobrze sprzyja lepszym efektom chudnięcia lub budowie masy mięśniowej (Nowa wersja posiada 850 pozycji). Program jest dość dobrze rozbudowany i pozwoli na efektywna walkę z nadwagą. Osobom nieobeznanym z komputerem zapewne spodoba się też wyjątkowo prosta obsługa - wystarczy wybrać odpowiednią pozycję żywieniową i określić jej gramaturę.

Dodane 21.09.2009 | Pobrań: 615 Pobierz