Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

freeSSHd 1.2.6

Wersja: 1.2.6
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows NT/2000/XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: Windows NT/2000/XP/V
Pobrań: 123
Dodany: 23.07.2010
default
Opis: freeSSHd 1.2.6


freeSSHd to darmowy serwer Telnet/SSH, który ma do zaoferowania pomoc dla najpopularniejszych protokołów bazujących na danych transmisjach. W aplikacji, prócz standardowych opcji z którymi mogliśmy mieć do czynienie w innych tego rodzajach aplikacjach, takimi jak tunelowanie, forwarding, logging, oraz uwierzytelnianie. Aplikacja została zaopatrzona w rozbudowany moduł administrowania użytkownikami, podgląd aktualnie zalogowanych osób, a także opcje związane z szyfrowaniem transmisji przy użyciu algorytmów AES (128, 192, 256), 3DES, Blowfish i CAST128.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: freeSSHd 1.2.6

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Virtual GPS 1.43

Virtual GPS jest symulatorem -Global Positioning System, który możemy zastosować do symulowania odbiornika nawigacji GPS który jest podłączonego do komputera. Aplikację bez problemu możemy stosować w celu kreowania aplikacji wymagających takiego urządzenia. Program obsługuje rozmaite sekwencje NMEA dając możliwość współpracowania z dowolnym oprogramowaniem mapującym system GPS. Apliakcja pracuje w dwóch trybach: symulacyjnym oraz plikowym. W trybie symulacyjnym szerokość i długość geograficzna są okresowo zwiększane o zdefiniowany wcześniej poziom. W trybie plikowym dane o koordynatach są ładowane z pliku tekstowego zawierającego sekwencje NMEA.

Dodane 26.04.2014 | Pobrań: 166 Pobierz

DFemul 0.52 PL

DFemul jest póki co jedynym takim narzędziem do zdarcie z Internetu. Aplikacja daje nam możliwość emulowania urządzeń fiskalnych. Emulator \"wciela się\" w drukarki fiskalne które są zgodne z protokołem POSNET. Umożliwia testowanie oprogramowania kompatybilnego z drukarkami fiskalnymi. Narzędzie świetnie sprawuje się w testowaniu oprogramowania do wydruków fiskalnych, szkoleniu w firmach handlowych i programistycznych jak i edukacji szkolnej w zakresie obsługi urządzeń fiskalnych. Mechanizm działania aplikacji jest łatwy. Po odtworzeniu DFemul i nasłuchaniu na porcie RS232, do którego za pomocą odpowiedniego \"kabelka\" podłączamy COM komputera z testowanym oprogramowaniem. Połączenie dwóch portów COM komputera(rów) powinno się wykonać za pomocą kabelka NULL MODEM.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 103 Pobierz

AIDA32 - Enterprise System Information 3.94.2

AIDA32 - Program który pokazuje informację o naszym sprzęcie. Program sugeruje również co należy zrobić aby podwyższyć wydajność systemu. Mimo niesamowitych możliwości obsługa programu jest intuicyjna i pozwala znaleźć informacje o odpowiednim stopniu zaawansowania dla każdego użytkownika. Niestety program nie jest już dalej rozwijany (pod tą nazwą i w tej formie licencyjnej) ze względu na nawiązanie współpracy przez autora z firmą Lavalys Consulting Group.

Dodane 27.05.2011 | Pobrań: 114 Pobierz

Microsoft SkyDrive 16.4.6010.0727 PL

Microsoft SkyDrive to niewielka aplikacja, która umożliwia dostęp do danych przechowywanych w ramach oferowanej przez Microsoft usługi SkyDrive, bezpośrednio z poziomu systemu operacyjnego. Po zainstalowaniu i poprawnym zalogowaniu się do usługi aplikacja pozwala zapisywać oraz odczytywać dane, które zgromadziliśmy na internetowym dysku SkyDrive. arządzanie aplikacją odbywać się może z poziomu ikony, która dostępna jest w zasobniku systemowym. Daje ona możliwość wygodnego zwiększenia (zakupu) pojemności naszego dysku internetowego, otworzenia jego zawartości w przeglądarce internetowej oraz zmiany podstawowych ustawień. Znajdziemy wśród nich m.in. opcję zdalnego dostępu do plików, która odpowiada za nic innego jak synchronizację danych, oraz automatycznego uruchamiania usługi SkyDrive podczas startu systemu operacyjnego.

Dodane 19.08.2012 | Pobrań: 87 Pobierz