Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

humansoft Corax 3.36 PL

Wersja: 3.36
Kategoria: Dla firmy
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Rozmiar: 439,82 MB
Pobrań: 291
Dodany: 17.04.2014
humansoft Corax
Opis: humansoft Corax 3.36 PL
Corax to pakiet narzędzi dla firm integrujący moduły pozwalające zarządzać m. in. sprzedażą, zakupami, magazynami, relacjami z klientami (CRM), serwisem i usługami, produkcją, obszarem finansów i księgowości, środkami trwałymi oraz kadrami i płacami. W skład pakietu wchodzi moduł narzędziowy OrangeSquid, który pozwala na indywidualne dostosowywanie pakietu. Pakiety współpracuje z urządzeniami fiskalnymi (drukarki, kasy fiskalne), wagami elektronicznymi, czytnikami kodów kreskowych i kart magnetycznych oraz kolektorami danych, a także z oprogramowaniem Płatnik, Celina oraz systemem Zamówień Internetowych - ZELMART. Humansoft Corax wyróżnia się przejrzystym, wygodnym w obsłudze interfejsem i jest oparty na bazie Microsoft SQL Server.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: humansoft Corax 3.36 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

VATowiec Komplet 3.81 PL

Darmowy pakiet księgowy w skład, którego wchodzą: VATowiec - popularny program finansowo-księgowy z obsługą magazynu i sprzedaży, Kadrowiec - program kadrowo-płacowy oraz Celin - program do obsługi celnej. Podstawą pakietu jest wspomniany VATowiec, umożliwiający m.in. prowadzenie zarówno tzw. uproszczonej jak i pełnej rachunkowości, rejestrów VAT, ewidencji środków trwałych, rozliczanie kosztów eksploatacji pojazdów, produkcję z kompletacją, wystawianie faktur, obsługę wielu magazynów itp. Ważną cechą pakietu jest wielojęzyczność, wielowalutowość oraz możliwość księgowania do dowolnego okresu. Pakiet pozwala na obsługę wielu firm, umożliwia pracę w sieci, obsługuje urządzenia fiskalne firmy POSNET. Może być uruchomiany pod systemami Linux poprzez Wine.

Dodane 03.02.2014 | Pobrań: 180 Pobierz

emSzmal 3.16.0125.1000 PL

Bardzo dobry program, wspomagający zarządzaniem i kontrolowaniem konta bankowego. Aplikacja emSzmal umożliwia przechowywanych niezbędnych informacji o wykonanych operacjach finansowych, a także pozwala na bieżące monitorowanie stanu wszystkich środków na rachunku bankowym. Przy użyciu aplikacji możemy też dodawać, modyfikować i usuwać wykonane operacje oraz pobierać i przeszukiwać wszystkie wyciągi bankowe. emSzmal pozwala definiować dowolną ilość rachunków z różnych banków, a także inne rachunki nie powiązane z żadnym konkretnym bankiem. Nie zabrakło w nim również funkcji do sprawdzania salda na rachunku, pobierania najnowszych informacji dotyczące banku i wszystkich jego klientów oraz możliwość archiwizacji różnych wyciągów i wyeksportowania wykonanych operacji bankowych do pliku HTML lub CSV/XML.

Dodane 26.01.2016 | Pobrań: 113 Pobierz

Edraw Max 8.0

Edraw Max - świetne narzędzie do tworzenia diagramów, schematów i wykresów. Program pozwala wygodnie kreować grafikę prezentacyjną użyteczną zarówno w celach prywatnych, jak również korporacyjnych. Aplikacja cieszy się rozbudowanymi możliwościami przy jednoczesnym zachowaniu intuicyjnego i prostego w obsłudze interfejsu graficznego. W skład programu wchodzi ponad 5000 najróżniejszych symboli wektorowych, które wykorzystać można podczas pracy nad własnym projektem. Wielkim atutem Edraw Max jest jego szerokie zaplecze możliwości tworzenia grafiki prezentacyjnej.

Dodane 15.03.2016 | Pobrań: 83 Pobierz

FinePrint 8.11

Jest to rozbudowany program obsługi drukarki umożliwiający wydruk 2, 4 lub 8 stron na jednej kartce.Ciekawą opcją jest także możliwość tworzenia \"wirtualnych drukarek\", którym przypisane są odpowiednio skonfigurowane właściwości wydruku. Program oferuje m.in. opcję druku dwustronnego, sterowanie nasyceniem kolorów, tworzenie nagłówków i stopek z dowolnie wybranych plików graficznych, zapisywanie dokumentów do formatu: TIFF, JPEG, BMP, zapis wydruków do oddzielnego katalogu w celu sprawniejszego wyszukiwania i indeksowania dokumentów, skalowanie papieru, dostosowanie rozmiaru marginesów.

Dodane 20.05.2014 | Pobrań: 372 Pobierz