Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

iPhotoDraw 2.2.6205

Wersja: 2.2.6205
Kategoria: Grafika
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar: 20,6 MB
Pobrań: 63
Dodany: 28.12.2016
iPhotoDraw
Opis: iPhotoDraw 2.2.6205
iPhotoDraw jest darmowym programem graficznym, stworzonym z myślą o dodawaniu adnotacji do zdjęć cyfrowych. Jest to świetne narzędzie, które znajdzie swoje zastowanie nie tylko w domu, ale i również w celach edukacyjnych (na przykład do prezentacji).

Informacje możemy dodawać w kształcie balonowym, kwadratowym lub prostokątnym - stosowanym najczęściej przy tworzeniu komiksów. Wraz z podstawowymi narzędziami, znajdziemy również specjalne filtry oraz linie, które stosuje do stworzenia profesjonalnej adnotacji na dowolnym obrazku. Nie zabrakło w nim wsparcia dla różnych czcionek.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: iPhotoDraw 2.2.6205

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

iResizer 2.5 PL

iResizer jest ciekawą aplikacją graficzną do zmiany rozmiaru zdjęć, które wyposażone zostało w inteligentny mechanizm skalowania. Daje możliwość zmiany rozmiaru grafiki bez zniekształceń i przycinania jej zawartości. Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze, a jego duże możliwości edycyjne zawdzięczać należy funkcji maskowania. Pozwala ona użytkownikowi definiować istotne obiekty na zdjęciu (maska w kolorze zielonym), które chcielibyśmy, aby podczas skalowania nie zostały zdeformowane lub obszary przeznaczone do usunięcia (maska w kolorze czerwonym). iResizer z powodzeniem wykorzystany może być nie tyle do zmiany rozmiaru zdjęć, co również do usuwania z nich zbędnych obiektów, zmniejszania przestrzeni pomiędzy nimi itp. Wśród obsługiwanych formatów graficznych znajdziemy JPG, JPEG, BMP, PNG, TIF oraz TIFF.

Dodane 08.06.2014 | Pobrań: 133 Pobierz

ScreenSnag 1.2.0.5

ScreenSnag - bezpłatne narzędzie do przechwytywania obrazu pulpitu komputera. Dzięki niemu sprawnie wykonamy zrzut ekranu, zawierający cały obszar ekranu lub wybraną jego część. Aplikacja oferuje użytkownikowi niemal ascetyczny interfejs graficzny, w którym wszystkie dostępne opcje ulokowane zostały w głównym oknie programu. Ponadto narzędzie wyposażone zostało w funkcje do skalowania wyjściowego obrazu, timer, pozwalający automatycznie wykonać zrzut po upływie zadeklarowanego czasu, a także definiowania czy na screenie widoczny ma być kursor myszki.

Dodane 14.07.2013 | Pobrań: 84 Pobierz

Zoner Photo Studio 18.6

Zoner Photo Studio to przeglądarka plików graficznych urozmaicona o wiele narzędzi umożliwiających szybką edycję zdjęć fotograficznych. Wśród nich znajdziemy między innymi przewodnik dla fotografii panoramicznej umożliwiający stworzenie zdjęcia panoramicznego z kilku poszczególnych obrazów oraz funkcję do realizacji obrazów w pseudo-3D (anaglify). Wiele wbudowanych filtrów i gotowych efektów specjalnych umożliwia w łatwy sposób przerobienie obrazów w grafiki nie do poznania

Dodane 05.12.2015 | Pobrań: 377 Pobierz

FotoSlate 4.0.146

FotoSlate 4 - program pozwalający wywoływać zdjęcia w swoim zapleczu domowym. Program oferuje takie funkcje jak szybkie tworzenie widokówek, ramek do fotografii (w bazie jest ponad 100 gotowców), kalendarzy, albumów fotograficznych czy miniaturek zdjęć. Poza wbudowanymi szablonami użytkownik może również projektować ręcznie wszystkie elementy. Niezwykle ciekawie prezentuje się opcja oszczędzania papieru, dzięki której program wykorzysta maksymalną powierzchnie kartki wydruku. Wszystkie te opcje dostępne są z poziomu kreatorów ułatwiających pracę z narzędziem.

Dodane 28.05.2011 | Pobrań: 116 Pobierz