Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13450]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9930]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6951]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6188]

iPhotoDraw 2.2.6205

Wersja: 2.2.6205
Kategoria: Grafika
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar: 20,6 MB
Pobrań: 56
Dodany: 28.12.2016
iPhotoDraw
Opis: iPhotoDraw 2.2.6205
iPhotoDraw jest darmowym programem graficznym, stworzonym z myślą o dodawaniu adnotacji do zdjęć cyfrowych. Jest to świetne narzędzie, które znajdzie swoje zastowanie nie tylko w domu, ale i również w celach edukacyjnych (na przykład do prezentacji).

Informacje możemy dodawać w kształcie balonowym, kwadratowym lub prostokątnym - stosowanym najczęściej przy tworzeniu komiksów. Wraz z podstawowymi narzędziami, znajdziemy również specjalne filtry oraz linie, które stosuje do stworzenia profesjonalnej adnotacji na dowolnym obrazku. Nie zabrakło w nim wsparcia dla różnych czcionek.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: iPhotoDraw 2.2.6205

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

AltaSonita 1.0

AltaSonita - darmowa aplikacja, służąca do odszumiania zdjęć cyfrowych. Dzięki AltaSonita usuniemy z fotografii zbędne zakłócenia, nie pogarszając przy tym jej jakości. Program ten jest banalny w obsłudze i charakteryzuje się dużą skutecznością działania, dzięki czemu wykorzystywane może być zarówno przez amatorów, jak również profesjonalnych fotografów. AltaSonita pozwala usuwać ze zdjęć szumy, będące efektem fotografowania w nieodpowiednich warunkach lub przy złej konfiguracji aparatu. Do dyspozycji użytkownika pozostają 3 zaawansowane algorytmy odszumiania oraz 5 poziomów ich intensywności.

Dodane 13.04.2013 | Pobrań: 71 Pobierz

Fotowall 0.9

Fotowall - narzędzie do prostej edycji grafiki, które umożliwia nawet początkującemu użytkownikowi stworzenie efektywnego kolażu zdjęć, tapety czy okładki. Program jest bardzo prosty w użyciu i posiada niezwykle przyjazny interfejs użytkownika, którego nie powstydziłyby się nawet profesjonalne pakiety do pracy z grafiką. Wszystko to powoduje, że praca z aplikacją jest łatwa i co ważne sprawia wiele przyjemności. Fotowall daje możliwość wczytania wielu zdjęć i grafik, ustalania ich rozmiarów, kształtów, obramowań, podpisów, położenia, a także dodawanie tekstu, tła oraz tzw. chmury słów, najczęściej występujących w otworzonych plikach graficznych. Po zakończeniu pracy możliwe jest wyeksportowanie i zapisane jako obraz, tapeta, plakat z PosterRazor (duże grafiki dzielone są na części, które po wydruku można złożyć jako plakat) i grafika wektorowa SVG.

Dodane 28.05.2011 | Pobrań: 101 Pobierz

Photomatix PRO 5.0.2

Photomatix Pro to profesjonalny program do tworzenia obrazów o dużej rozpiętości tonalnej z użyciem techniki High Dynamic Range Imaging. Do dyspozycji użytkownika jest metoda Exposure Blending (lub Exposure Fusion), dzięki której możliwe jest tworzenie obrazów o bardzo szerokim zakresie tonalnym z wielu ekspozycji o różnym stopniu naświetlenia, oraz HDR Tone Mapping — metoda poprawiająca kontrast obszarów zacienionych oraz mocno oświetlonych przy użyciu kilku ekspozycji (najczęściej trzech). Metoda Exposure Fusion jest nieoceniona przy tworzeniu równomiernie oświetlonych panoram z wielu ujęć, dzięki możliwości wyrównywania zdjęć względem charakterystycznych elementów. Program umożliwia również imitację rozszerzenia zakresu tonalnego zdjęcia, jeśli mamy do dyspozycji jedynie jedno ujęcie i podamy je wielokrotnie (kilka razy ten sam plik). Dodatkowo program został wyposażony w algorytmy usuwające szumy ze zdjęć oraz niwelujące efekty „duchów” spowodowane obecnością poruszających się elementów na długo naświetlanych zdjęciach.

Dodane 11.02.2014 | Pobrań: 140 Pobierz

ACDSee 20.0.561

ACDSee Photo Manager to najpopularniejsza od lat przeglądarka plików graficznych, program ten jest wyposażony w funkcje katalogowania i dość zaawansowanej edycji zdjęć. ACDSee obsługuje obecnie ponad 100 formatów graficznych oraz najważniejszych multimedialnych (MPEG, MP3). Ze względu jednak na pewne ograniczenia funkcjonalne trudno już w tym momencie uznać ACDSee za wyspecjalizowany program do katalogowania fotografii. Najnowsza wersja została wyposażona w wiele ułatwień związanych z organizowaniem zbiorów, takich jak definiowanie kategorii, słów kluczowych, możliwość tworzenia kopii bezpieczeństwa. Dodano efekty w postaci ramek oraz nowe efekty krawędzi. Wśród nowości wymienić warto również za awansowany pokaz slajdów, łącznie z muzyką, przesuwaniem kamery i zbliżeniami/oddaleniami oraz efektami kolorystycznymi. Niestety ACDSee nie jest aplikacją darmową, koszt zakupu tej aplikacji to 50$.

Dodane 16.09.2016 | Pobrań: 303 Pobierz