Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13252]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9680]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6859]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6108]

iPhotoDraw 2.2.6205

Wersja: 2.2.6205
Kategoria: Grafika
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar: 20,6 MB
Pobrań: 49
Dodany: 28.12.2016
iPhotoDraw
Opis: iPhotoDraw 2.2.6205
iPhotoDraw jest darmowym programem graficznym, stworzonym z myślą o dodawaniu adnotacji do zdjęć cyfrowych. Jest to świetne narzędzie, które znajdzie swoje zastowanie nie tylko w domu, ale i również w celach edukacyjnych (na przykład do prezentacji).

Informacje możemy dodawać w kształcie balonowym, kwadratowym lub prostokątnym - stosowanym najczęściej przy tworzeniu komiksów. Wraz z podstawowymi narzędziami, znajdziemy również specjalne filtry oraz linie, które stosuje do stworzenia profesjonalnej adnotacji na dowolnym obrazku. Nie zabrakło w nim wsparcia dla różnych czcionek.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: iPhotoDraw 2.2.6205

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

TwistedBrush Open Studio 17.24

TwistedBrush Open Studio - darmowy program przeznaczony do malowania obrazów za pośrednictwem komputera. Program udostępnia cyfrowe odpowiedniki pędzli cechujących się bardzo wysokim stopniem realizmu. W zależności od szybkości ruchu pędzlem, wybrana barwa nakładana jest z różną intensywnością. Dla każdego pędzla można ustawić odpowiednią gęstość, wielkość, przezroczystość i kolor dostępny na jednej z ośmiu palet. Dodatkowo TwistedBrush pozwala na tworzenie wielu prac jednocześnie. Gotowe projekty można zapisywać i eksportować do wielu formatów

Dodane 04.06.2011 | Pobrań: 72 Pobierz

TinyCAD 2.80.06

TinyCAD to program Cadowski stworzony do projektowania instalacji elektrycznych. Chociaż interfejs użytkownika swoją stylistyką znacząco odbiega od nowoczesnych trendów, oferuje intuicyjny dostęp do wszelkich najistotniejszych funkcji. Okno główne mieści w sobie listy z narzędziami, symbolami mikrokontrolerów, złącz, półprzewodników czy baterii. Do dyspozycji użytkownika oddano również prostą wyszukiwarkę, która pozwala na sprawne odnalezienie danego symbolu. W tym celu wystarczy wpisać jego nazwę. Co ważne, użytkownik nie jest skazany jedynie na zasoby domyślnie dostępne z produktem, bowiem może importować bazy z zewnętrznych źródeł. Najważniejsze jest to, by były one zapisane w formatach TCLib, MDB oraz IDX. TinyCAD ma także wbudowany moduł sprawdzający projekt pod kątem błędów takich jak niepodłączone elementy, czy zdublowane połączenia. Narzędzie automatycznie wykonuje kopię zapasową projektu co kilka minut. Pliki z kopią zapisywane są w tym samym katalogu, co oryginał, jednak z rozszerzeniem BACKUP.

Dodane 30.07.2014 | Pobrań: 46 Pobierz

A9CAD 2.2.1 PL

A9CAD to darmowy program typu CAD służący do wspomagania projektowania dwuwymiarowego 2D. Atutem programu, wśród darmowych rozwiązań, jest obsługa najpopularniejszych formatów DWG i DXF, zbliżony do AutoCAD interfejs programu oraz bardzo szybkie działanie. A9CAD oferuje typowe narzędzia do projektowania, zmianę atrybutów jednostek bezpośrednio z okna właściwości, zarządzanie stylami i ustawieniami rysowania, konfigurację środowiska pracy itp. Choć jego możliwości są dość ograniczone to stanowi interesującą alternatywę dla programów komercyjnych.

Dodane 22.09.2009 | Pobrań: 1111 Pobierz

Photobie 7.2.10

Photobie - darmowy i prosty w obsłudze program graficzny przeznaczony do obróbki zdjęć cyfrowych. Oferuje bardzo dużo możliwości. Poza elementarnymi funkcjami i narzędziami oferuje cały szereg dodatkowych opcji. Wśród nich wymienić należy możliwość tworzenia i obróbki zrzutów ekranowych, zmiany podstawowych właściwości grafiki (rozmiar, obrót o zadany kąt itp.), ale także bardziej zaawansowane, jak np. mechanizm warstw z funkcją duplikowania i wyboru trybu krycia, masek, pędzli i innych. Co ciekawe Photobie wspiera filtry popularnego Photoshopa (format .8BF). Pozwala także otwierać projekty utworzone za pomocą tego programu (pliki PSD), jednak nie rozpoznaje i nie wyświetla poszczególnych warstw.

Dodane 03.06.2011 | Pobrań: 102 Pobierz