Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13492]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9994]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6989]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6212]

iPhotoDraw 2.2.6205

Wersja: 2.2.6205
Kategoria: Grafika
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar: 20,6 MB
Pobrań: 56
Dodany: 28.12.2016
iPhotoDraw
Opis: iPhotoDraw 2.2.6205
iPhotoDraw jest darmowym programem graficznym, stworzonym z myślą o dodawaniu adnotacji do zdjęć cyfrowych. Jest to świetne narzędzie, które znajdzie swoje zastowanie nie tylko w domu, ale i również w celach edukacyjnych (na przykład do prezentacji).

Informacje możemy dodawać w kształcie balonowym, kwadratowym lub prostokątnym - stosowanym najczęściej przy tworzeniu komiksów. Wraz z podstawowymi narzędziami, znajdziemy również specjalne filtry oraz linie, które stosuje do stworzenia profesjonalnej adnotacji na dowolnym obrazku. Nie zabrakło w nim wsparcia dla różnych czcionek.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: iPhotoDraw 2.2.6205

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Free 3D Photo Maker 2.0.32.219 PL

Free 3D Photo Maker jest bezpłatnym i banalnym w obsłudze narzędziem do samodzielnego tworzenia obrazu w trójwymiarze. Dzięki niemu stworzymy obraz 3D, korzystając zarówno z jednego jak i z dwóch plików źródłowych. Aby skorzystać wyłącznie z jednego obrazu należy nacisnąć odpowiednią opcję „Użyj jednego obrazu”. Do utworzenia obrazu 3D z dwóch plików źródłowych, musimy wykonać dwa zdjęcia tego samego obiektu z lekkim przesunięciem horyzontalnym. Przesunięcie nie może być większe niż 2-3 cale.Po wykonaniu zdjęć cyfrowych i dodaniu ich do programu, naciskamy przycisk „Stworzyć obraz 3D” i po chwili otrzymujemy obraz w trójwymiarze. Użytkownicy mogą również stosować dodatkowe filtry.

Dodane 20.02.2015 | Pobrań: 56 Pobierz

Pixelmator 2.0

Pixelmator to jedna z najpopularniejszych aplikacji (obok Adobe Photoshop) przeznaczonych do tworzenia i edycji grafiki rastrowej na platformie Mac OS X. Jest to również jeden z pierwszych na świecie program obsługujący format zapisu grafiki stworzony przez Google — WebP. Pixelmator oferuje wyrafinowane opcje od edycji kolorów, w tym narzędzie krzywych odpowiedzialne za ustawiania całego zakresu tonalnego albo tworzenia precyzyjnych ustawień w indywidualnych kanałach kolorów, a także narzędzie balansu kolorów nieodzowne przy kontrolowaniu ogólnej mikstury barw. Jedną z ciekawszych opcji dostępnych w Pixelmator jest narzędzie auto ulepszania, które może drastycznie poprawić niedoskonałe zdjęcia jednym kliknięciem i narzędzie przydatne przy rysowaniu prosto-krawędziowych segmentów wybranego brzegu/ramki. Do wad aplikacji zaliczyć należy brak odpowiednika Blending options znanego z Photoshopa, czyli efektów warstw w postaci cienia, poświaty i podobnych; w tym programie pod nazwą „Blending optnions” znajdziemy ustawienia nakładania warstw (rozjaśnij, przyciemnij, nałóż kolor itd.).

Dodane 05.12.2011 | Pobrań: 76 Pobierz

Adobe Photoshop CC 2015.5.1 PL

Adobe Photoshop CS6 to najnowsza i najlepsza wersja profesjonalnego programu przeznaczonego do edycji grafiki rastrowej. Photoshop to program, który posiada ogromną ilość opcji ułatwiającą pracę wśród, których znajdziemy m. in. przeglądarkę plików Adobe Bridge, narzędzie \\\\\\\\\\\\\\\"Punkt zbiegu\\\\\\\\\\\\\\\" pozwalające utworzyć własną siatkę perspektywy, technologię \\\\\\\\\\\\\\\"Obiekty inteligentne\\\\\\\\\\\\\\\" (odwracalne skalowanie, obracanie i zniekształcanie warstw), funkcję \\\\\\\\\\\\\\\"Wypaczania obrazków\\\\\\\\\\\\\\\" w obszarze roboczym czy narzędzie przeznaczone do redukcji szumu poprawiające jakość zdjęć. Photoshop umożliwia pracę na wielu warstwach z wykorzystaniem inteligentnych linii pomocniczych. Najnowsza wersja Adobe Photoshop CS3 posiada możliwość importowania, obracania, teksturowania modeli 3d zapisanych np. w 3D Studio Max oraz nakładania filtrów na warstwy bez konieczności rastrowania. Ponadto CS3 posiada dwa nowe narzędzia, Quick Selection i Refine Edge, pozwalające szybko i z dużą precyzją tworzyć i korygować selekcję.

Dodane 09.08.2016 | Pobrań: 3710 Pobierz

FreeOCR.net 3.0

FreeOCR.net to darmowy program przeznaczony do konwertowania pisma (OCR) widocznego w plikach graficznych do postaci edytowalnego dokumentu tekstowego. Należy pamiętać, że wbudowany silnik do przetworzenia informacji wymaga zdjęcia w rozdzielczości min. 200 dpi i nie jest przystosowany do czytania obrazów z zrzutów ekranu dostępnych w rozdzielczości 72 dpi. Źródłem odczytu tekstu może być zarówno kartka papieru umieszczona w skanerze jak i plik graficzny dostępny na dysku komputera. Co ciekawe, FreeOCR.net funkcjonuje w oparciu o silnik Open Source wydany przez firmę Google - Tesserakt.

Dodane 01.06.2011 | Pobrań: 96 Pobierz