Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10233]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

musikCube 1.0

Wersja: 1.0
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP
Rozmiar: 2,85 MB
Pobrań: 156
Dodany: 12.07.2010
 musikCube
Opis: musikCube 1.0


Użytkownikom systemu operacyjnego Linux na pewno skojarzy się on z popularnym dla nich odtwarzaczem plików muzycznych Amaroka ale tylko pod względem wyglądu, bo funkcjonalnie jest zupełnie inny. Program oparty jest na bazie sqlite co daje nam płynność działania pomimo masy utworów w naszej playliście a nawigacja pomiędzy nimi będzie przebiegać bez większych problemów. Aplikacja daj możliwość przeciągania plików muzycznych z miejsca docelowego do naszej playlisty a także możliwość wyświetlania informacji o plikach najczęściej odsłuchiwanych. Dużą zaletą musikCube jest możliwość wykrywania przenośnych urządzeń (CD, DVD, PenDrive, MP3 Player itp.) i tworzenie dla nich własnych baz musicCube.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: musikCube 1.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Dopamine 1.711.1

Dopamine jest darmowym odtwarzaczem plików muzycznych. Posiada przejrzysty, elegancki i stylowy interfejs użytkownika oraz możliwość porządkowania i słuchania utworów muzycznych posegregowanych według kategorii – albumy, wykonawcy, utwory czy listy odtwarzania. Oprócz standardowej funkcjonalności, umożliwia również odczytywanie metadanych z plików audio, wyświetlanie analizatora widma (Spectrum Analyzer) i wyrównywanie poziomu głośnosci. Dopamine ma również możliwość zmiany interfejsu graficznego i zamiast wyświetlania standardowego okna można go przełączyć w mini odtwarzacz.

Dodane 09.10.2016 | Pobrań: 25 Pobierz

FreeZ Online TV 1.42

FreeZ Online TV to program który szybko stał się najpopularniejszą aplikacji do oglądania kanałów telewizyjnych oraz transmisji na żywo, których przekaz dostępny jest za pomocą Internetu. Aplikacja dysponuje bogatym zapleczem przeszło 500 stacji, posegregowanych w kategorie tematyczne w tym kanały muzyczne, filmowe, informacyjne, dla dzieci, religijne, sportowe itp. Lista wszystkich programów jest systematycznie aktualizowana przez program automatycznie. Pośród najpopularniejszych transmisji oraz stacji telewizyjnych dostępnych w FreeZ Online TV możemy znaleźć Bloomberg, CBN News, CNN, BBC, Eurosport News, Cartoon Network, TCM, Deejay TV, RTL, MTV, Eska TV, Interia TV jak i TVN 24.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 191 Pobierz

Wondershare DVD 6.0.2

Wondershare DVD Slideshow Builder Free to program umożliwiający w łatwy i szybki sposób stworzyć z naszych zdjęć film. Program jest doskonałą alternatywą dla systemowego Windows Movie Makera. Umożliwia tworzenie ciekawych filmików i pokazów slajdów ze zdjęć wykonanych podczas wakacyjnego wyjazdu, rodzinnej uroczystości itp. Poza podstawową funkcjonalnością, pozwalającą na składanie w jedną całość zbioru fotografii, nakładania na nie efektów przejść i filtrów, wzbogacania klipartami oraz ścieżką dźwiękową, Wondershare DVD Slideshow Builder Free oferuje także zestaw dodatkowych narzędzi. Z ich pomocą bardzo łatwo dokonamy podstawowej edycji zdjęć, tj. obrócimy o zadany kąt, przytniemy, nałożymy proste efekty i tekst, a także zbudujemy menu dla płyty DVD i zapiszemy cały projekt do postaci struktury płyty DVD-Video, która po wypalaniu na nośniku umożliwi jego oglądnięcie na domowym odtwarzaczu.

Dodane 26.05.2011 | Pobrań: 126 Pobierz

DVD Chief 2.0 Build 313

DVD Chief - program do katalogowania filmów, ułatwiający zarządzanie, gromadzenie i przechowywanie informacji na temat naszego zbioru filmów. Aplikacja może automatycznie pobierać informacje o filmie, a odbywa się to po włożeniu do napędu płyty lub wskazaniu obrazu ISO. Możliwe jest również ręczne wyszukiwanie informacji o filmach, po uprzednim wpisaniu jego tytułu we wbudowanej przeglądarce. Pobrane automatycznie przez program dane mogą być przez użytkownika dowolnie modyfikowane. Może on ławo zmieniać opis i wszelakie informacje o filmie, aktorach, którzy w nim występują, a także gromadzić w katalogu obrazy przedstawiające np. ulubione sceny itp. DVD Chief wyposażony został oprócz wspomnianej wyszukiwarki również w szereg użytecznych narzędzi do sortowania i filtrowania zbioru, który okazują się niezastąpione kiedy nasza baza zawiera informacje o większej ilości filmów. W aplikacji nie zabrakło również funkcji do tworzenia listy pożyczonych filmów, bazy odnośników do sklepów online, gdzie można je zakupić, a także rozbudowanego modułu statystyk i raportów.

Dodane 14.12.2012 | Pobrań: 83 Pobierz