Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

musikCube 1.0

Wersja: 1.0
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP
Rozmiar: 2,85 MB
Pobrań: 135
Dodany: 12.07.2010
 musikCube
Opis: musikCube 1.0


Użytkownikom systemu operacyjnego Linux na pewno skojarzy się on z popularnym dla nich odtwarzaczem plików muzycznych Amaroka ale tylko pod względem wyglądu, bo funkcjonalnie jest zupełnie inny. Program oparty jest na bazie sqlite co daje nam płynność działania pomimo masy utworów w naszej playliście a nawigacja pomiędzy nimi będzie przebiegać bez większych problemów. Aplikacja daj możliwość przeciągania plików muzycznych z miejsca docelowego do naszej playlisty a także możliwość wyświetlania informacji o plikach najczęściej odsłuchiwanych. Dużą zaletą musikCube jest możliwość wykrywania przenośnych urządzeń (CD, DVD, PenDrive, MP3 Player itp.) i tworzenie dla nich własnych baz musicCube.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: musikCube 1.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

JetBee Free 5.1.1 Build 455 PL

JetBee Free jest mało warzącą bezpłatną aplikacją służącą do narywania płyt CD/DVD/Blu-Ray/HD-DVD. Program mimo że nie ma do zaoferowania tak szerokich możliwości takich jak chociażby Nero, to Itak świetnie sprawdza się w podstawowych zadaniach. Aplikacją daje nam możliwość kreowania oraz nagrywania wielu popularnych kompilacji typu Audio-CD, DVD-Video, UDF jaki i z danymi. To możliwości JetBee Free zaliczymy: obsługę dysków wielosesyjnych, możliwość wypalanie płyt bootowalnych, usuwanie zawartości dysków wielokrotnego zapisu, ustalanie rozmiaru bufora . Mało tego narzędzie ma możliwość nagrywania obrazów w formacie ISO. Dużym plusem JetBee Free jest z pewnością mały rozmiar co daje nam możliwość używania go na starszych komputerach.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 114 Pobierz

Droppix Recorder 2.9.1

Dość ciekawa aplikacja do kreowania wszelkiego rodzaju płyt o szerokich możliwościach. Program czyta wiele nośników w tym CD-R/W, DVDąR/W, DVDąR DL (Double Layer), DVD-RAM. Dzięki przyjaznemu kreatorowi który daje możliwość w łatwy sposób tworzenia płyt z danymi, muzyką (Audio CD) oraz filmami: VCD, SVCD, DVD. Aplikacja daje ponadto możliwość kopiowania niezabezpieczonych płyt CD/DVD, zgrywanie muzyki z płyt Audio CD do formatu WAV lub MP3 oraz testowania nagrywarki. Dzięki modułowi ISO PowerPack możemy też tworzyć i edytować obrazy ISO płyt CD jak i DVD. Najnowsza wersja daje wsparcie dla dysków Blu-Ray i systemu Windows Vista. Ulepszona jak i uatrakcyjniono szatę graficzną całego interfejsu.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 96 Pobierz

Ocenaudio 2.0.13

ocenaudio jest darmowym edytorem plików audio, który dostępny jest dla systemów Windows, Linux oraz Mac OS. Bazuje on na oferującej olbrzymie możliwości bibliotece Ocen Framework i zadowolić powinien zarówno początkujących, jak również bardziej zaawansowanych użytkowników. Głównym założeniem programu jest elastyczność i maksymalne uproszczenie typowych operacji wykonywanych na plikach dźwiękowych. ocenaudio oferuje bardzo istotną w procesie przetwarzania audio funkcję podglądu w czasie rzeczywistym wszystkich zastosowanych filtrów i efektów. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika oddano opcje wielokrotnego wyboru, pozwalającą wygodnie manipulować wieloma fragmentami ścieżki dźwiękowej oraz w pełni funkcjonalnego spektogramu.

Dodane 28.11.2014 | Pobrań: 54 Pobierz

Inscriptio 2.7.0.0

Inscriptio - bezpłatne narzędzie do nagrywania danych na nośnikach CD/DVD. Dzięki niemu możemy z łatwością stworzy dysk Audio-CD zawierający ulubioną muzykę czy płytę z filmami w formacie DVD-Video, którą będzie można obejrzeć na większości odtwarzaczy stacjonarnych. Inscriptio oferuje szereg opcji spotykanych w konkurencyjnych rozwiązaniach. Wśród nich znajdziemy możliwość nagrywania obrazów dysków (ISO, CUE, IMG, BIN i RAW), kopiowania danych z płyty na płytę, zgrywania zawartości nośnika do postaci obrazu, kasowania płyty wielokrotnego zapisu oraz obsługę płyt wielosesyjnych.

Dodane 13.06.2013 | Pobrań: 58 Pobierz