Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13252]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9680]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6859]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6108]

openSUSE 11.2

Wersja: 11.2
Kategoria: Dla Linuksa
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Linuks
Rozmiar: 632 MB
Pobrań: 257
Dodany: 02.10.2009
openSUSE
Opis: openSUSE 11.2
SUSE Linux to bardzo prosta w obsłudze dystrybucja Linuksa przeznaczona zarówno dla niedoświadczonego użytkownika jak i doświadczonych znawców tego systemu. Dystrybucja zawiera graficzny program instalacyjny, narzędzie do konfiguracji systemu i zarządzania pakietami w jednym o nazwie YaST2. SUSE Linux używa pakietów w formacie RPM. Doświadczeni użytkownicy znajdą wiele aplikacji umożliwiających programowanie w różnych językach, w tym Mono. SUSE jest dystrybucją komercyjną, lecz można ją także pobrać z sieci za darmo.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: openSUSE 11.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Brasero 3.6.0 PL

Brasero - darmowy program do nagrywania płyt. Aplikacja umożliwia tworzenie płyt Video. Nagrywanie płyt CD/DVD na platformie Linux. Ten mały programik oferuje filtrowanie plików, obsługe multisesji, nagrywanie danych w locie, automatyczny zapis CD-TEXT (Audio CD), kopiowanie zawartości płyt do obrazu ISO, podgląd plików multimedialnych, obsługa plików CUE, sprawdzanie poprawności nagranych danych i znacznie więcej.

Dodane 03.10.2012 | Pobrań: 85 Pobierz

Ekiga 3.9.90

Ekiga - bardzo przydatna aplikacja służąca do prowadzenia rozmów głosowych VoIP. Protokół ten służy do zaawansowanej obsługi połączeń głosowych, można dzięki niemu uzyskać znane ze stacjonarnej telefonii operacje, takie jak wybieranie numeru, sygnał zajętości, dzwonek w telefonie i inne. Identyfikacja użytkowników jest realizowana za pomocą adresów podobnych do tych używanych w e-mailach: użytkownik@domena:port, domyślnym portem jest 5060. Ekiga oferuje większość tych możliwości, upodobniając tym samym obsługę telefonii internetowej do jej tradycyjnego odpowiednika, co jest istotne zwłaszcza dla początkujących.

Dodane 25.09.2012 | Pobrań: 79 Pobierz

Xmarks 4.3.0 PL

Ciekawy dodatek do przeglądarek internetowych. Dodatek ten umożliwia synchronizację ulubionych zakładek. Rozszerzenie można zainstalować w takich programach jak Safari, Firefox, a także Google Chrome. Dzięki Xmarks możemy korzystać z tych samych zakładek na różnych komputerach, a także tworzyć kopie zapasowe ulubionych stron internetowych. To ostatnie przyda się, jeśli utracimy dane w komputerze. Co więcej, dodatek zapamiętuje automatycznie hasła i loginy, których używamy podczas logowania się do poczty e-mail, na forach internetowych czy blogach. Materiały mogą być zarówno przechowywane w chmurze obliczeniowej jak i na podanym przez użytkownika serwerze (także prywatnym). Wszystkie przesyłane dane są automatycznie szyfrowane.

Dodane 17.05.2014 | Pobrań: 71 Pobierz

Clam AntiVirus

Clam AntiVirus jest zestawem narzędzi antywirusowych. Integruje się on z serwerem pocztowym (skanowanie załączników), dostarcza elastycznego, skalowalnego demona, skaner sterowany z linii komend oraz narzędzie do automatycznej aktualizacji. Wykrywa ponad 29000 wirusów, robaków i trojanów, zawiera wbudowane wsparcie dla archiwów RAR, Zip, Gzip, Bzip2, Tar, MS OLE2, plików MS Cabinet, MS CHM, MS SZDD itp.

Dodane 16.10.2009 | Pobrań: 155 Pobierz