Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13584]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10139]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

pdfMachine 15.03 PL

Wersja: 15.03
Kategoria: Dla firmy
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows Vista/7/8/10
Rozmiar: 13.3 MB
Pobrań: 5
Dodany: 10.07.2017
pdfMachine
Opis: pdfMachine 15.03 PL
PdfMachine white to darmowy program, który pełni rolę drukarki PDF. Jego działanie polega na przechwytywaniu polecenia drukowania grafik oraz dokumentów tekstowych bezpośrednio do pliku PDF.

Aplikacja „zbiera” rozkazy zarówno z rozmaitych aplikacji jak pakiety biurowe, przeglądarki internetowe czy edytory grafiki jak i z Eksploratora Windows. Oprócz tego istnieje możliwość drukowania do PDF treści pochodzących ze skanera.

W momencie, gdy pdfMachine otrzyma docelowy plik, można wprowadzać w nim zmiany jeszcze przed wydrukowaniem. W ten sposób usuniemy/obrócimy wybrane strony, podzielimy dokument na wiele osobnych plików, podświetlimy, przekreślimy tekst, naniesiemy kształty, linie oraz dołączymy załączniki w postaci plików audio, grafik itd.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: pdfMachine 15.03 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Nuance PDF Reader 8.1

Nuance PDF Reader - darmowa przeglądarka plików PDF, umożliwiająca przeglądanie dokumentów w różnych trybach widoku oraz ich konwertowanie do popularnych formatów. Narzędzie posiada przyjazny dla użytkownika interfejs graficzny, jest szybki i zadowala się dużo mniejszymi partiami zasobów systemowych. Poza funkcjami umożliwiającymi przeglądanie plików PDF w trybie pełnoekranowym i wyświetlenie nawet 4 stron dokumentu na jednym ekranie oferowane są również proste narzędzia edycyjne.

Dodane 26.05.2013 | Pobrań: 84 Pobierz

Środki Trwałe NG 5.0.1.0 PL

Rozbudowany - świetny program firmy Syriusz służący do ewidencjonowania środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, Aplikacja ta oferuje możliwość uwzględniania zaszłości w odpisach amortyzacyjnych, dokonywania amortyzacji z wybranego funduszu celowego, amortyzację metodą liniową i degresywną lub dokonywanie odpisów jednorazowych, możliwość tworzenia zbiorczych (miesięcznych lub rocznych) tabel amortyzacji, a także generowanie różnego rodzaju zestawień. Program automatycznie wylicza miesięczne odpisy amortyzacyjne, a następnie umożliwia eksport tych danych do programu finansowo - księgowego Skarbnik NG (tego samego producenta). Przydatną opcją jest możliwość drukowania etykiet środków trwałych.

Dodane 14.11.2012 | Pobrań: 85 Pobierz

Fakturownia PL

Fakturownia.pl to prosta w obsłudze i intuicyjna aplikacja do wystawiania faktur, rachunków, paragonów. Działa w systemie SaaS, co oznacza, że jest udostępniana użytkownikom przez internet i dzięki temu można mieć do niej dostęp z każdego miejsca na świecie. Fakturownia.pl skierowane jest do małych i średnich przedsiębiorstw oraz do osób, które prowadzą indywidualną działalność gospodarczą. Po za oczywistą funkcją programu, aplikacja posiada liczne dodatkowe funkcje: - bardzo intuicyjny interfejs, umożliwiający wystawienie faktury w 30 sekund; - wysyłanie faktur e-mailem do klienta wprost z programu; przejrzyste wykresy obrazujące sprzedaż; - cyklicznie wystawia i samodzielnie wysyła dokumenty księgowe do Klientów, wraz z kopią na skrzynkę e-mailową, wysyłka odbywa się wprost z systemu; - wystawia wszystkie typy dokumentów księgowych (Faktura VAT, Faktura Zaliczkowa, Faktura Końcowa, Faktura Proforma, Faktura Korekta, Faktura VAT MP, Faktury VAT Marża, Rachunek, Paragon, KP, KW) - wystawia faktury wielojęzyczne (en, de, fr, en/pl, de/pl, fr/pl) i automatyczne przelicza waluty wg. kursu NBP - możliwość podpięcia automatycznych płatności za faktury po przez integrację z PayU.pl, PayPal, DotPay, Przelewy24.pl; wtedy na fakturze pojawi się przycisk do szybkiego opłacenia przez klienta Aplikacja zawiera wiele dodatkowych opcji jak możliwość wyboru określonego szablonu faktury, szablonu wysyłanych e-maili, przypomnienie o zaległościach płatniczych. Udostępniane API, umożliwia zintegrowanie systemu Fakturownia.pl z aplikacjami zewnętrznymi. Dane klientów są przechowywane na bezpiecznych serwerach chronionych certyfikatem SSL, są to zabezpieczenia typowe dla systemów bankowych, przez to można być pewnym, że informacje tam umieszczone nie trafią w niepowołane ręce. W programie można zakładać konta swoim współpracownikom lub dawać dostęp pracownikom biura rachunkowego. Użytkownicy z ograniczonym dostępem mogą je jedynie przeglądać i np. na bieżąco księgować pojawiające się nowe dokumenty. Ze względu na różne potrzeby Klientów przygotowano 5 kont abonenckich, różniących się między sobą dostępnością do niektórych funkcji. Abonament Micro jest całkiem bezpłatny, a każdą kolejną wersje abonamentową, można testować przez 30 dni, zupełnie za darmo. Po tym okresie Klient może podjąć świadomą decyzję, która wersja jest najlepiej dopasowana do charakteru działalności jego firmy.

Dodane 20.02.2013 | Pobrań: 157 Pobierz

Grafik dyżurów 2.30

Całkowicie bezpłatny program stworzony do projektowaniu grafików na oddziałach szpitalnych, jednak duże możliwości konfiguracyjne sprawiają, iż doskonale nadaje się do użycia także w innych instytucjach i firmach. Umożliwia on łatwe i intuicyjne tworzenie rozkładu pracy dla pracowników, obsługę nawet do 4 zmian roboczych, automatyczne wyznaczanie miesięcznego normatywu pracy, wykorzystanego i pozostałego czasu pracy poszczególnych pracowników oraz ilości dostępnego urlopu, a także dni opieki nad dzieckiem.

Dodane 16.10.2013 | Pobrań: 635 Pobierz