Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13559]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10112]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6246]

rulesPlayer 0.99.3 0.99.3

Wersja: 0.99.3
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Rozmiar: 1,10 MB
Pobrań: 165
Dodany: 12.07.2010
 rulesPlayer 0.99.3
Opis: rulesPlayer 0.99.3 0.99.3


rulesPlayer to nieskomplikowana nakładka graficzna na aplikację służącą do odtwarzania plików multimedialnych MPlayer. Program bez problemu odtwarza następujące pliki formatów: MP4, NUT, Ogg, OGM, RealMedia czy DivX, AVI, 3gp, ASF, FLV, Matroska, MOV QuickTime. Możemy nie tylko odtwarzać płyty VideoCD, SVCD, DVD, 3ivx, DivX 3/4/5 ale również materiały video których nie pobraliśmy jeszcze do końca . Mało tego rulesPlayer odtwarza przeszło 12 formatów napisów : AQTitle, JACOsub, PJS, SPU streams, VOBsub, Closed Captions oraz własny MPsub, MicroDVD, SubRip, OGM, SubViewer, Sami, VPlayer, RT, SSA które bez problemu można wyświetlać podczas oglądania filmów. Aplikacja mimo że jest w angielskim języku nie powinna nam przysporzyć problemów w obsłudze nawet początkującym użytkownikom.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: rulesPlayer 0.99.3 0.99.3

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Pazera Video Converters Suite 1.9

Pazera Video Converters Suite świetne narzędzie do konwertowania wideo umożliwiające konwersję pomiędzy wszystkimi najważniejszymi formatami wideo w tym AVI, MPEG, MP4, MOV, WMV, FLV, M4V i 3GP. W pakiecie Pazera Video Converters Suite znajdują się także wyspecjalizowane konwertery dla odtwarzaczy Microsoft Zune, Apple iPod/iPhone oraz Sony PlayStation Portable (PSP). Dodatkowo, do zestawu dołączono ekstraktor i konwerter audio pozwalający wyodrębniać ścieżki dźwiękowe z plików wideo oraz konwertować pliki muzyczne pomiędzy najpopularniejszymi formatami audio (MP3, WMA, OGG, WAV, AAC, AC3, FLAC). Wszystkie konwertery mają bardzo podobny interfejs i są proste w obsłudze, nawet dla początkujących użytkowników. Program nie wymaga instalacji. Wystarczy wypakować archiwum Pazera_Converters_Suite.7z do dowolnego katalogu na dysku twardym lub napędzie USB, następnie dwukrotnie kliknąć plik StartPSuite.exe.

Dodane 10.11.2013 | Pobrań: 101 Pobierz

ACID Music Studio 8.0

Za pomocą Sony ACID Music Studio skomponujemy muzykę. Aplikacja jest skierowana do amatorów jak i półprofesjonalistów. Program swe działanie opiera na ACID Pro. Kreowanie muzyki przeprowadza się za pomocą pętli loops. Sony ACID Music Studio ma do zaoferowania masę rozbudowanych opcji do miksowania muzyki zarówno w zaciszu domowym jak ja w małym studio. Wersja 0.8 została wsparta rozbudowanym o obsługę rozszerzeniem formayu DirectX i VST, sterowników ASIO, instrumentów w formacie VST. Mało tego możemy za pomocą keyboardu tworzyć pętle dźwiękowe . Wśród nowości z pewnością należy wymienić konsolę do miksowania utworów audio i MIDI, rozbudowane narzędzia do tworzenie miksów.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 331 Pobierz

BurnAware Free 3.0.1 PL

BurnAware Free Edition jest łatwym w obsłudze, bezpłatnym programem za pomocą którego nagramy płyty CD/DVD jaki i dyski Blu-Ray. Aplikacje ponadto ma do zaoferowania: możliwość nagrywania gotowych obrazów ISO, kreowanie swoich kompilacji dysków z danymi, płyt AudioCD z plików WAV, MP3, WMA oraz płyt DVD Video. BurnAware Free Edition odczytuje wszystkie sprzętowe interfejsy (IDE/SCSI/USB/1394/SATA) ponadto ma możliwość zapisu danych na takich nośnikach jak :BD-R/RE, HD DVD-R/RW, DVD-RAM CD-R/RW, DVD-R/RW oraz DVD+R/RW. Narzędzie radzi sobie świetnie z zapisem obrazów płyt w ruchu.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 177 Pobierz

JetBee Free 5.1.1 Build 455 PL

JetBee Free jest mało warzącą bezpłatną aplikacją służącą do narywania płyt CD/DVD/Blu-Ray/HD-DVD. Program mimo że nie ma do zaoferowania tak szerokich możliwości takich jak chociażby Nero, to Itak świetnie sprawdza się w podstawowych zadaniach. Aplikacją daje nam możliwość kreowania oraz nagrywania wielu popularnych kompilacji typu Audio-CD, DVD-Video, UDF jaki i z danymi. To możliwości JetBee Free zaliczymy: obsługę dysków wielosesyjnych, możliwość wypalanie płyt bootowalnych, usuwanie zawartości dysków wielokrotnego zapisu, ustalanie rozmiaru bufora . Mało tego narzędzie ma możliwość nagrywania obrazów w formacie ISO. Dużym plusem JetBee Free jest z pewnością mały rozmiar co daje nam możliwość używania go na starszych komputerach.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 121 Pobierz