Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

rulesPlayer 0.99.3 0.99.3

Wersja: 0.99.3
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Rozmiar: 1,10 MB
Pobrań: 172
Dodany: 12.07.2010
 rulesPlayer 0.99.3
Opis: rulesPlayer 0.99.3 0.99.3


rulesPlayer to nieskomplikowana nakładka graficzna na aplikację służącą do odtwarzania plików multimedialnych MPlayer. Program bez problemu odtwarza następujące pliki formatów: MP4, NUT, Ogg, OGM, RealMedia czy DivX, AVI, 3gp, ASF, FLV, Matroska, MOV QuickTime. Możemy nie tylko odtwarzać płyty VideoCD, SVCD, DVD, 3ivx, DivX 3/4/5 ale również materiały video których nie pobraliśmy jeszcze do końca . Mało tego rulesPlayer odtwarza przeszło 12 formatów napisów : AQTitle, JACOsub, PJS, SPU streams, VOBsub, Closed Captions oraz własny MPsub, MicroDVD, SubRip, OGM, SubViewer, Sami, VPlayer, RT, SSA które bez problemu można wyświetlać podczas oglądania filmów. Aplikacja mimo że jest w angielskim języku nie powinna nam przysporzyć problemów w obsłudze nawet początkującym użytkownikom.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: rulesPlayer 0.99.3 0.99.3

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

MP3Gain 1.2.5 PL

Użyteczna a zarazem darmowa aplikacja przeznaczona do wyrównywania poziomu głośności plików muzycznych w formacie MP3. Przydaje się bardzo wtedy gdy różne piosenki zgramy z wielu płyt które tworzą dla nas album ale różnią się od siebie siłą głośności. W porównaniu z innymi aplikacjami tego typu MP3Gain nie modyfikuje głośności wyłącznie na podstawie wartości szczytowych sygnału ale również przeprowadza analizę statystyczną jak będzie odczuwana głośność dźwięku przez ludzkie ucho. Warto wspomnieć iż zmiana głośności którą dokonuje program jest praktycznie bezstratna.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 145 Pobierz

Ashampoo Burning Studio 2010 9.12 PL

Darmowa edycja aplikacji Ashampoo Burning Studio 2010 która umożliwia nam nagrywanie wielu rodzajów płyt CD/DVD/Blu-ray. Narzędzie wyposażono w następujące możliwości: nagrywania, tworzenia i edytowania obrazów ISO, BIN i ASHDISK, usuwania nośników wielokrotnego zapisu : CD-RW, DVD-RW, kopiowanie rożnych rodzajów płyt. Dzięki programowi możemy kreować filmy VideoCD, Video DVD, Video VCD/SVCD oraz płyty muzyczne : Audio CD, MP3, WMV. Ponadto Ashampoo Burning Studio 2010 ma do zaoferowania możliwość tworzenia jak i przywracania kopii bezpieczeństwa danych które są umieszczone na naszym dysku twardym z opcją ich szyfrowania i kompresowania.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 280 Pobierz

CometPlayer 0.9

CometPlayer to odtwarzacz muzyczny oferujący funkcję pobierania i wyświetlania na ekranie tekstu odtwarzanego utworu. Program z racji niskiego zapotrzebowania na zasoby systemowe idealnie nadaje się do użytku na starszych komputerach. Poza prostym i przejrzystym interfejsem graficznym wyposażony został w szereg najpopularniejszych w tego typu oprogramowaniu funkcji. Wśród nich znajdziemy listy odtwarzania, prosty equalizer z bazą podstawowych konfiguracji, wyświetlanie i konfigurowanie okładek, skróty klawiszowe, obsługę skórek oraz wyświetlanie tekstu piosenek. Na szczególną uwagą zasługuje ta ostatnia, która przydatna się może okazać podczas zabawy w karaoke. CometPlayer po rozpoczęciu odtwarzania piosenki automatycznie pobiera z Internetu jej tekst, a następnie wyświetla go podświetlając aktualnie śpiewane słowa.

Dodane 26.05.2011 | Pobrań: 128 Pobierz

AirParrot 1.1.2

AirParrot - fajny program do udostępniania w czasie rzeczywistym pulpitu systemu Windows lub Mac OS na telewizorach podłączonych do urządzeń Apple TV w wersji 2 lub 3. Obsługa tej aplikacji jest niezwykle prosta. W ustawieniach aplikacji znajdziemy klika parametrów konfiguracji. Do wyboru mamy funkcje powiększania/pomniejszania ekranu wyświetlanego na telewizorze, możliwość definiowania maksymalnej ilości wysyłanych klatek oraz jakości obrazu. Poza tym możemy wymusić pracę w trybie 1080p (dla Apple TV 3) oraz ukryć kursor wyświetlany na telewizorze.

Dodane 17.11.2012 | Pobrań: 93 Pobierz