ADeko

82

ADeko to narzędzie do aranżacji wnętrz, który pozwala bardzo sprawnie przygotować wizualizację kuchni, łazienki, sypialni, biura czy dowolnej innej przestrzeni. W wielu przypadkach narzędzie może automatycznie wygenerować alternatywny układ mebli i wyposażenia, co jest szczególnie przydatne przy tworzeniu propozycji projektów mebli kuchennych. Wygenerowane projekty można zmieniać, modyfikując wymiary, kolory wykończenia, uchwyty i tym podobne.

Do dyspozycji mamy tu ogromną bibliotekę gotowych mebli, materiałów i akcesoriów dekoracyjnych, a także możliwość tworzenia własnych tekstur. Przy projektowaniu kuchni można szybko zmieniać elementy wykończenia całego zestawu jednocześnie, a także układać płytki podłogowe, kafelki i automatycznie rozmieszczać akcesoria.

ADeko do pobrania za darmo

Podczas rysowania ścian pomieszczeń program automatycznie wymiaruje kąty, można też wprowadzać ścianki działowe i kolumny. Projektanci mebli mogą także tworzyć własne biblioteki modeli i pracować z niestandardowymi bryłami, jak półki pod skosy czy zabudowy do wnęk bez kątów prostych.

ADeko pozwala pracować w widoku z jednej strony lub w widoku z perspektywy. Prezentacja jest na tyle realistyczna, że w wielu przypadkach nie potrzeba renderować wizualizacji. Do renderowania można wykorzystać wbudowany silnik programu, a także programy VRay i Maya. ADeko zapisuje pliki w formacie DWG.

Gotowy projekt można zaprezentować razem z wyceną i rysunkami technicznymi, gotowymi do wydruku. Dla fabryk można opracować plany wycinania z informacją o dodatkowych miejscach do oklejenia i etykietkami na poszczególne elementy.

Pobierz ADeko