BlackHawk

23

BlackHawk nie jest popularna, ale na pewno godna zainteresowania przeglądarka internetowa. Znajdziecie w niej wszystkie najważniejsze zalety cieszącego się uznaniem użytkowników Firefoksa oraz Chrome’a. Daje użytkownikowi możliwość korzystania z przejrzystego interfejsu graficznego. Charakteryzuje się też dużą szybkość działania, a także rozbudowaną funkcjonalnością

Aplikacja wyposażona została w dopracowany interfejs, który charakteryzuje się prostotą i wykorzystaniem maksymalnej, możliwej przestrzeni na wyświetlanie stron WWW. Już domyślnie, tuż po instalacji, w ręce użytkownika trafia mechanizm przeglądania na kartach, wbudowany menedżer pobierania plików, umożliwiający m.in. wznawianie przerwanych transferów, a także ekran powitalny z najczęściej odwiedzanymi witrynami oraz najpopularniejszymi aplikacjami webowymi.

BlackHawk do pobrania za darmo

Nie mogło również zabraknąć przeglądania stron w trybie incognito, menadżera zakładek, ułatwiającego organizację ulubionych odnośników, narzędzi dla webmasterów, konsoli JavaScript i wielu innych ciekawych składników. BlackHawk wspiera rozszerzenia i motywy graficzne stworzone dla Firefoksa, pozwalające dostosowywać przeglądarkę do własnych preferencji.

Pobierz BlackHawk