Hair Pro

13
Hair Pro
Oceń

Hair Pro to aplikacja przydatna z pewnością wszystkim tym, którzy planują zmienić swoją fryzurę i nie mają na nią zamysłu, bądź chcieliby zobaczyć jak będą się w niej prezentować jeszcze przed wizytą u fryzjera.

Aplikacja oferuje rozbudowaną bazę fryzur i upięć zarówno dla kobiet, jak również mężczyzn. Dostępne są one w kilku kategoriach, w których znajdziemy fryzury zgromadzone względem długości włosów. Użytkownik posiada możliwość podglądu każdej z nich na wbudowanym w programie modelu lub wczytania własnej fotografii. Każda z oferowanych w Hair Pro fryzur i uczesań może być przez nas dostosowywana, np. do wielkości naszej głowy, jej kształtu itp. Narzędzie daje również możliwość zmiany koloru włosów lub ich przycinania. Gotowe projekty możemy zapisać na dysku lub wydrukować i udać się z nimi do fryzjera 🙂

Hair Pro do pobrania za darmo

Hair Pro wyposażony został w prosty, ale toporny jak na dzisiejsze czasy interfejs użytkowika, który dostępny jest jedynie w angielskiej wersji językowej. Obsługa programu nie zawsze jest intuicyjna, jednak nie powinna ona przysporzyć nikomu problemów.

Pobierz Hair Pro