HTC Home

6
HTC Home
Oceń

HTC Home jest ciekawie prezentujące się narzędzie, które pozwala wyświetlać na pulpicie zegarek wraz z graficzną informacją o panujących w danym miejscu warunkach atmosferycznych.

Program w odróżnieniu od innych aplikacji tego typu działa jako samodzielny dodatek, a nie gadżet rozszerzający funkcjonalność pulpitu. Pozwala wyświetlać aktualny czas, a także dane o pogodzie na danym obszarze wraz z prognozą na 4 kolejnych dni. Największą atrakcją oferowaną przez HTC Home jest sposób prezentacji warunków atmosferycznych panujących za oknem. Aplikacja za pomocą doskonale wyglądających animacji odzwierciedla każdą zmianę pogody – m.in. kłębiące się chmury, spływające po pulpicie krople deszczu, unoszące się na wietrze liście lub padający śnieg.

HTC Home do pobrania za darmo

HTC Home posiada dosyć rozbudowaną możliwość konfiguracji poszczególnych aspektów aplikacji. Z pewnością dużym jej walorem, co powinno ucieszyć użytkowników z Polski, jest obsługa wielu rodzimych miast, miasteczek, a nawet wsi. Domyślnym dostawcą informacji o pogodzie jest AccuWater, opcjonalnie może nim być również MSM. Program pozwala w łatwy sposób zmieniać swoje położenie na pulpicie, swój rozmiar, format wyświetlanej godziny, skalę temperatur oraz czas, co jaki odświeżane będą informacje o pogodzie.

Pobierz HTC Home