Iridium Browser

17

Iridium Browser to bezpłatna przeglądarka internetowa oparta na silniku Chromium, której twórcy cenią sobie przede wszystkim prywatność użytkownika.

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a przy tym może pochwalić się szybkim działaniem. Po uruchomieniu Iridium Browser od razu zauważymy, że autorzy postawili na minimalizm, dlatego też nie znajdziemy tu zbędnych wtyczek czy innych dodatków – całość prezentuje się nad wyraz schludnie.

Iridium Browser do pobrania za darmo

Iridium Browser zwiększa bezpieczeństwo po stronie użytkownika i zapewnia mu anonimowość poprzez wyłączenie funkcji wyświetlania powiadomień oraz automatycznego przesyłania częściowych zapytań i słów kluczowych do usług centralnych. Możemy oczywiście zmienić ustawienia programu i udostępniać wspomniane dane, ale tylko po aktywowaniu określonych funkcji.

Podczas korzystania z Iridium Browser nie musimy przejmować się, że ktoś wykryje naszą obecność w sieci za sprawą rozmaitych skryptów odpowiedzialnych chociażby za dostosowywanie reklam na podstawie historii przeglądanych stron.

Pobierz Iridium Browser