Kingo ROOT

47

Kingo ROOT (wcześniej: Kingo Android Root) to bezpłatne i co istotne skuteczne narzędzie stworzone do rootowania wszelakiego rodzaju smartonów i tabletów, pracujących pod kontrolą Androida. Doskonale daje sobie radę z urządzeniami wiodących marek (Samsung, Sony, HTC, LG itp.), jak również tymi mniej znanych producentów.

Program jest kompletnie prosty w obsłudze i do pomyślnego przeprowadzenia procesu rootowania nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Stanowi on bardzo dobre rozwiązanie dla mniej doświadczonych użytkowników smartfonów i umożliwia niemalże automatyczne rootowanie urządzenia. Wystarczy, że aktywujemy na smartfonie tryb debugowania USB, podłączymy go do komputera za pośrednictwem kabla USB, a Kingo ROOT samoczynnie zainstaluje wszystkie niezbędne sterowniki i zaproponuje zrootowanie urządzenia.

Kingo ROOT do pobrania za darmo

W razie niepowodzenia Kingo ROOT wyświetli opcję ponownej próby rootowania. Nie zabrakło również funkcji ‚Remove Root’, pozwalającej szybko i sprawnie przywrócić urządzenie do domyślnych ustawień.

Pobierz Kingo ROOT