MAGIX Music Maker Premium

23
MAGIX Music Maker Premium
Oceń

MAGIX Music Maker Premium to trójwymiarowe studio w twoim PC-ie, zawierające ogromne bogactwo komputerowych instrumentów, ponad 8 tysięcy sampli oraz zaawansowane narzędzia do miksowania i masteringu.

MAGIX Music Maker Premiumnie ogranicza liczby ścieżek, na których można umieszczać nagrania, MIDI, sample, pętle i fragmenty grane na wirtualnych instrumentach. Dostęp do instrumentów i sampli jest bardzo prosty dzięki zawsze widocznej bibliotece Mediapool z możliwością przeszukiwania i pracy w 7 tonacjach.

MAGIX Music Maker Premium do pobrania za darmo

Warto dodać, że jest tutaj też wirtualny instrument, który pozwala nagrywać chóry w różnych tonacjach za pomocą keyboardu. Można oczywiście korzystać z keyboardu ekranowego.

Profesjonalny mikser umożliwia stosowanie profesjonalnych efektów studyjnych, a także zewnętrznych wtyczek, zgodnych ze standardem VST3 lub Mastering Suite. Znalazł się tu także 6-pasmowy korektor i możliwość rozciągania próbki w czasie oraz zmiany częstotliwości. Do dyspozycji użytkownika jest także narzędzie Vocal Tune 2, które pozwala szczegółowo dostosować nagrania.

Pobierz MAGIX Music Maker Premium