Nokia Suite

28

Pakiet Nokia Suite to bardziej nowoczesny i łatwiejszy w obsłudze następca Nokia PC Suite, pakietu który umożliwia prosty dostęp do zawartości telefonów i urządzeń firmy Nokia podłączonych za pośrednictwem kabla lub Bluetooth. Umożliwia komfortowe przenoszenie plików i informacji pomiędzy urządzeniami mobilnymi a komputerem, a także przeglądanie zdjęć i wideo oraz słuchanie muzyki.

Za pomocą pakietu Nokia Suite można między innymi synchronizować dane osobiste, takie jak elementy kalendarza i pliki użytkownika, oraz przesyłać muzykę, zdjęcia, aplikacje i multimedia.

Pakiet ten umożliwia także tworzenie kopii zapasowych ważnych plików przechowywanych w urządzeniu Nokia oraz łatwe i szybkie nawiązywanie połączeń internetowych. Przy użyciu Nokia Suite można również szybko i bezpiecznie udostępniać pliki za pośrednictwem serwisu Share on Ovi czy Ovi Files, instalować na telefonie pobrane z Internetu aplikacje, aktualizować wewnętrzne, wbudowane oprogramowanie firmware w telefonu czy zarządzać mapami dostępnymi z poziomu aplikacji Ovi Maps.

Nokia Suite do pobrania za darmo

Niewątpliwą wadą wersji pakietu Nokia Suite względem PC Suite jest jego rozmiar, wykorzystywane podczas pracy zasoby komputera i przy niektórych operacjach prędkość działania. Przykładowo prosta operacja synchronizacji kalendarza z Outlookiem trwa zdecydowanie dłużej, niż w przypadku PC Suite.

Pobierz Nokia Suite