ON1 Photo

32

ON1 Photo to zestaw funkcji, które przydadzą się każdemu fotografowi. Celem ich istnienia jest przyspieszenie pracy nad fotografiami.

W skład pakietu wchodzą narzędzia do nakładania filtrów, poprawiania kolorytu zdjęć, retuszu portretów, składania fotomontaży, a także bardzo zaawansowana przeglądarka. Niektóre z modułów są dostępne także jako wtyczki dla Photoshopa CC i Lightrooma. Efekty edycji można zapisać jako plik PSD i kontynuować pracę w Photoshopie.

przeglądarce zdjęć można podejrzeć także metadane plików, dodawać oceny, zbierać zdjęcia w kolekcje, wyszukiwać z filtrowaniem i tak dalej. Nie powinno tu zabraknąć niczego, co jest potrzebne do utrzymania w ryzach biblioteki zdjęć. Co więcej, program może łączyć się z Dropboksem, Dyskiem Google’a, OneDrive’em oraz odczytać strumień z iCloud. Z tego miejsca można przejść do edycji zdjęcia (lub kopii zdjęcia) w jednym z dodatkowych modułów lub w programach firmy Adobe, jeśli są zainstalowane na tym samym komputerze.

ON1 Photo do pobrania za darmo

W module Enchance znajdziemy wszystkie narzędzia niezbędne do poprawienia wyglądu zdjęcia, takie same, jak w programach typu „cyfrowa ciemnia”. Można tu skorzystać z automatycznych narzędzi lub wprowadzić wszystkie zmiany ręcznie. Do dyspozycji mamy panel z jasnością, kontrastem, jaskrawością, jasnością cieni, jasnością świateł, temperaturą barw, szumem, detalami i winietą. Rozwijanie kolejnych paneli da nam dostęp do bardziej precyzyjnych kontrolek. Warto zapisywać ulubione ustawienia i korzystać z nich ponownie. Znalazły się tu także narzędzia do kadrowania zdjęć i podstawowego retuszu.

Pobierz ON1 Photo