Personal Finances Free

19
Personal Finances Free
Oceń

Personal Finances Free to podstawowa, a zarazem bezpłatna edycja aplikacji przeznaczonej do zarządzania finansami osobistymi. Dzięki niej mamy szansę kontrolowania wszystkich przychodów i rozchodów generowanych w trakcie miesiąca dla wielu kont jednocześnie.

Aplikacja pomimo swojej prostoty przydatny okazać się może osobom, które chciałyby kontrolować stan swoich finansów, analizować wydatki na różnego rodzaju artykuły, aż w końcu ograniczać np. zbędne zakupy. Pozwala on sprawnie zarządzać dowolną ilością kont, tworzyć zakładki wydatków czy też klasyfikować transakcje z uwzględnieniem poszczególnych członków rodziny.

Personal Finances Free należy do aplikacji, których obsługa nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom. Każda dodawana w obrębie programu transakcja poza podstawowymi atrybutami jak data czy kwota opisana może być także m.in. komentarzem czy kursem waluty z danego dnia. Nie zabrakło również funkcji archiwizowania informacji zgromadzonych w programie.

Personal Finances Free do pobrania za darmo

Pomimo wielu zalet tego niewielkiego programu to w wersji bezpłatnej brakuje mu wielu istotnych z punktu widzenia przeciętnego użytkownika funkcji, dostarczających bardziej szczegółowych informacji na temat naszych finansów. Mowa np. o mechanizmie generowania raportów i wykresów prezentujących w czytelny sposób przychody i rozchody, jak również zarządzania budżetem rodziny

Pobierz Personal Finances Free