Polarr Photo Editor Lite

17

Polarr Photo Editor Lite to łatwy edytor zdjęć, który pozwala poprawić kolory, ekspozycję i precyzyjnie dostosować oświetlenie, a także nałożyć na zdjęcie profesjonalnie wyglądający filtr.

Polarr Photo Editor Lite pozwala dostosować temperaturę kolorów, tintę, kontrast i ekspozycję (całości oraz obszarów oświetlonych i zacienionych osobno). Niewidoczne szczegóły pozwoli wydobyć dzięki algorytmom wyostrzającym i usuwającym szum, lokalnemu kontrastowi, a także możliwości usuwania mgły. Bardziej precyzyjne zmiany można wprowadzać za pomocą krzywych w przestrzeniach RGB i HSL. Program daje także szansę na poprawę niedoskonałości obiektywu dzięki korekcie geometrii, winietowania i aberracji chromatycznych.

Polarr Photo Editor Lite do pobrania za darmo

Wymienione wyżej zmiany można wprowadzać globalnie, a w płatnej wersji programu także lokalnie dzięki maskom. Ponadto w programie można skorzystać z zaawansowanych narzędzi do kadrowania, wstawiania znaków wodnych i bogatych możliwości eksportu na dysk lub bezpośrednio na serwisy społecznościowe. Na uwagę zasługuje także nieograniczona historia operacji, pozwalająca w dowolnym momencie wycofać serię zmian. W pełnej wersji programu na jej podstawie można tworzyć własne predefiniowane filtry do późniejszego wykorzystania.

Pobierz Polarr Photo Editor Lite