Razer Comms

11

Razer Comms to darmowy i rozbudowany komunikator głosowy gamingowy stworzony przez znanego producenta peryferiów komputerowych, firmę Razer. Poza możliwością czatowania z innymi użytkownikami, w narzędziu znajdziecie także szereg innych funkcjonalności.

Jako że Razer Comms powstał z myślą o fanach elektronicznej rozrywki, działa zawsze na wierzchu, co oznacza, że gracze nie muszą już klawiszami „alt+tab” przełączać się do komunikatora, by wysłać wiadomość innym osobom. Dużym atutem opisywanej aplikacji jest również fakt, że pobiera ona minimalną liczbę zasobów, dzięki czemu nie spowalnia działania uruchomionej gry.

Razer Comms oferuje nie tylko opcję czatowania, ale i pozwala na zapoznanie się z historią rozmów, w efekcie czego nie przegapimy żadnych wpisów (np. tych, których nie dostrzegliśmy podczas rozgrywki). Możemy zatem wykonać zrzut ekranu z emocjonującego meczu i udostępnić go koledze, który zapozna się z naszym screenshotem w późniejszym czasie.

Razer Comms do pobrania za darmo

Aby ułatwić korzystanie z Razer Comms podczas gry, producent umożliwił tworzenie skrótów klawiaturowych dla niemal każdej cechy oferowanej przez program. W związku z tym możemy np. w mgnieniu oka rozpocząć czat z pozostałymi członkami naszego klanu, by omówić strategię na następną rozgrywkę, lub też dołączyć do wybranej grupy użytkowników.

Wielokrotnie podczas zabawy sieciowej gracze mogą trafić na uciążliwe osoby, dlatego też w Razer Comms istnieje opcja wyciszenia głosu wybranym użytkownikom. Jednocześnie aplikacja pozwala na regulowanie poziomu głośności, dodawanie i usuwanie znajomych.

Razer Comms dba o bezpieczeństwo użytkowników, ukrywając ich komputerowy adres IP i chroniąc przed stalkingiem oraz atakami DDOS.

Pobierz Razer Comms