Shuangs Audio Editor

13

Shuangs Audio Editor to bezpłatna i całkiem prosta w obsłudze apka stworzona do obróbki plików dźwiękowych zapisanych na dysku twardym komputera. Narzędzie cechuje się minimalistycznym i łatwym w obsłudze interfejsem użytkownika.

Jeśli potrzebujesz dokonać pewnych prostych modyfikacji na plikach dźwiękowych, takich jak wycięcie fragmentów audio, jego przycięcie, zmiana poziomu głośności czy też dodanie efektów fade in oraz fade out (stopniowego wyciszania) to Shuangs Audio Editor potrafi dokonać właśnie tego. Poza tym, aplikacja nie zawiera praktycznie żadnych innych opcji. Pliki wynikowe możemy zapisać w kilku formatach – WAV, MP3 oraz WMA.

Shuangs Audio Editor do pobrania za darmo

Pomimo swojej prostoty, aplikacja nie jest przyjazna użytkownikowi i jej używanie potrafi frustrować. Nawet te nieliczne operacje, które są dostępne w programie są zaimplementowane w mało intuicyjny sposób. Przykładowo operacja wycięcia fragmentu ścieżki audio wymaga ręcznego ustawienia znaczników początku i końca za pomocą prawego przycisku myszy – nie są one jednak w żaden sposób reprezentowane wizualnie, nie można więc ich łatwo modyfikować. Do tego poważnym błędem autorów jest brak bardzo ważnej opcji cofnięcia wprowadzonych zmian, co zmusza do rozpoczynania wszystkiego od nowa przy najmniejszej pomyłce.

Pobierz Shuangs Audio Editor