TaskUnifier

12

TaskUnifier to mała, a zarazem bardzo użyteczna aplikacja dla osób pragnących organizować swój czas. Pomaga zarządzać codziennymi zadaniami do wykonania czy czynnościami w obrębie projektu, w rezultacie umożliwiając zaoszczędzenie wiele cennego czasu.

Apka działa w oparciu o popularną metodę organizacji zajęć GTD (Getting Things Done), która ma za zadanie utrzymywanie na jak najwyższym poziomie produktywność w pracy i życiu codziennym. Z jego pomocą użytkownik definiować może dowolną ilość zadań i podzadań, tagować je, wyznaczać ich cel, czy ustalać procentowy poziom ukończenia. W głównym oknie aplikacji znajdziemy wszystkie zdefiniowane przez nas zajęcia pogrupowane w kategorie względem terminu wykonania, ważności i innych atrybutów.

TaskUnifier do pobrania za darmo

TaskUnifier daje także możliwość gromadzenia dowolnych danych w postaci notatek tekstowych, a także tworzenie i edytowanie zadań z poziomu wbudowanego kalendarza. Pomocny on okazuje się także przy przeglądaniu zdefiniowanych wcześniej zajęć, pozwalając w czytelny sposób przeglądać plany dnia, tygodnia czy miesiąca. W aplikacji przechowywać możemy również dane kontaktowe.

Pobierz TaskUnifier