WhatsApp

30

WhatsApp to komputerowa wersja komunikatora internetowego WhatsApp. Apka oferuje wszystkie funkcje znane z mobilnej wersji dostępnej na telefonach, a do poprawnego działania wymaga, aby WhatsApp był zainstalowany na smartfonie i posiadał aktywne konto.

Narzędzie na PC oferuje bardzo szeroką listę możliwości. Pozwala przesyłać wiadomości tekstowe, zdjęcia, filmy, dźwięki, a także dokumenty oraz pliki PDF. Aplikacja dobrze radzi sobie z obsługą wysłanych linków do stron internetowych, prezentując podgląd części treści. Za pomocą WhatsApp można prowadzić także połączenia telefoniczne. Aplikacja wykorzystuje do tego celu łącze internetowe – ważne, aby odbiorca połączenia był również użytkownikiem usługi WhatsApp. Program umożliwia prowadzenie rozmów indywidualnych oraz tworzenia grup rozmówców.

WhatsApp do pobrania za darmo

Do poprawnego działania, program WhatsApp na Windows musi być sparowany ze smartfonem (nie ma innej możliwości!). Po jego zainstalowaniu na urządzeniu z Windowsem, wyświetl się komunikat z prośbą o zeskanowanie kodu QR za pomocą czytnika wbudowanego w aplikację mobilną. Po wykonaniu tego kroku, program na systemie Windows będzie aktywny tak długo, jak aktywne będzie połączenie obu urządzeń.

Pobierz WhatsApp