WTW

17
WTW
Oceń

WTW to naprawdę dobry, stworzony przez Polaków, multikomunikator autorstwa Tomka Nagisa. Świetnie sprawdza się jako alternatywa dla Gadu-Gadu i Tlena. Program tworzony był z dużym naciskiem na niezawodność, prostotę. Nie ma w nim żadnych reklam. Obsługuje sieci GG, Tlen, Skype i Jabber, także wspiera protokół komunikacyjny serwisu Facebook, standardowo oferując tylko najistotniejsze funkcje – co przekłada się na szybkość komunikatora i niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe.

Wśród oferowanych opcji znaleźć można opcje rozmowy z jednym lub wieloma kontaktami, mechanizm zakładek, wyświetlanie awatarów na liście kontaktów, ciekawy filtr antyspamowy, wysyłanie SMS-ów, sprawdzanie pisowni, wsparcie dla wtyczek i inne. Warto także dodać, że po skonfigurowaniu powiadomień o nowych aktualnościach w naszym vortalu WTW.im można je prezentować bezpośrednio na pulpicie, tak jak na przykład powiadomienia o zmianie statusu kontaktów.

WTW do pobrania za darmo

WTW w porównaniu do innych komunikatorów domyślnie nie posiada wbudowanych dźwięków, emotikon i oficjalnie nie obsługuje tzw. stylów, jednak standardowy motyw graficzny powinien zadowolić niemal każdego użytkownika – jest przejrzysty i nie razi w oczy zbędnymi wodotryskami. Wadą aplikacji jest niestety brak wyszukiwarki kontaktów w katalogu publicznym.

Pobierz WTW