Xperia Companion

51
Xperia Companion
Oceń

Xperia Companion (kiedyś Sony PC Companion) to jak sama nazwa wskazuje, zestaw oprogramowania do zarządzania urządzeniami firmy Sony (Ericsson).

Pozwala on nie tyle zarządzać danymi i multimediami w urządzeniu z poziomu komputera co również uzyskać dostęp do aplikacji udostępnionych przez producenta lub operatora, aktualizacji oprogramowania telefonu oraz obsługi użytkownika online, wsparcia technicznego i różnego rodzaju instrukcji. Program w znaczny sposób usprawnia wyszukiwanie, a także instalację na urządzeniu oprogramowania, które wydane zostało przez samego producenta, jak i operatora sieci komórkowej.

Xperia Companion do pobrania za darmo

Obsługa Xperia Companion jest bardzo prosta. Pakiet dysponuje przejrzystym interfejsem graficznym i dostępny jest w wielu wersjach językowych – w tym także polskiej. Całość podzielona została w kilka modułów odpowiedzialnych za wykonywanie określonych zadań i operacji. Połączenie z telefonem odbywać się może za pośrednictwem kabla USB, interfejsu Bluetooth, bądź sieci WiFi. Producent zaleca jednak stosowanie pierwszej z wymienionych metod połączenia urządzenia z komputerem. Ponadto w celu pobierania aplikacji i aktualizacji wymagane jest połączenie z Internetem.

Pobierz Xperia Companion