YoWindow

12
YoWindow
Oceń

YoWindow to mały program wyświetlający informacje o panujących aktualnie warunkach pogodowych.

Pogoda dla wybranej lokalizacji prezentowana jest w dość nietypowy sposób – za pośrednictwem animacji uwzględniającej m.in. takie czynniki jak wiatr, opady, temperatura, ciśnienie, wilgotność itp. Narzędzie obsługuje większość polskich miast, a dostarczane informacje użyte mogą zostać jako wygaszacz ekranu. Możliwa jest także instalacja aplikacji jako dodatek dla przeglądarki Google Chrome.

YoWindow do pobrania za darmo

W wersji 3 programu pojawiły się tzw. krajobrazy, pozwalające zmieniać wedle upodobań wygląd animacji, na których prezentowana jest pogoda. Do dyspozycji użytkownika domyślnie pozostaje 5 motywów, a instalacja dodatkowych może je poszerzyć o widoki plaży, znanych miast oraz świąteczne pejzaże lub zwierzęta. YoWindow pozwala na definiowanie wielu lokalizacji, dla których dostarczana będzie prognoza pogody, ich edycję lub w razie potrzeby usuwanie. Przełączania pomiędzy nimi odbywa się z poziomu listy, ulokowanej w głównym oknie programu.

Ciekawą opcją YoWindow jest możliwość podglądania pogody w przód (nawet do 4 dni), animacja w czasie rzeczywistym dostosowuje się do zmiany pogody i pory dnia.

Pobierz YoWindow